O nas

Poznaj nas bliżej

Doświadczenie

Jesteśmy na rynku już od 11 lat. Od samego początku stawiamy na prężny rozwój firmy: prowadzimy projekty inwestycyjne, realizujemy własne inwestycje oraz dodajemy do naszej oferty nowe punkty. Przez te lata, dzięki naszej wytężonej pracy oraz dużemu zaangażowaniu, zdobyliśmy silną pozycję na rynku, rozpoznawalną markę oraz opinię solidnego partnera biznesowego.

Inwestor i deweloper

Występujemy zarówno w charakterze inwestora, realizując własne projekty, jak również dewelopera, prowadząc projekty inwestycyjne dla inwestorów.
Dzięki temu mamy większe doświadczenie oraz szerszy wgląd w prowadzenie projektów inwestycyjnych. Lepiej też rozumiemy problemy, z jakimi spotykają się inwestorzy, co bezpośrednio przekłada się na jakość naszych usług i charakter współpracy z inwestorami.

Zespół profesjonalistów

Renpro to zgrany zespół doświadczonych profesjonalistów. W naszych szeregach są planiści, urbaniści, inżynierowie oraz managerowie projektów.
To daje pewność inwestorom, że ich projekty inwestycyjne będą profesjonalnie poprowadzone.

Polski kapitał

Jesteśmy firmą z w pełni polskim kapitałem, dzięki temu wspieramy polską gospodarkę.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.