O nas

Kilka słów o RENPRO

Renpro łączy w sobie umiejętności projektowe w zakresie wielkoskalowych instalacji OZE, usługi zarządzania energią wspierane przez magazyny energii elektrycznej oraz handel energią elektryczną pochodzącą z odnawialnych źródeł energii. Połączenie usług projektowych, zarządzania i obrotu energią przyczynia się do zwiększenia wykorzystania odnawialnych źródeł energii, poprawy efektywności energetycznej oraz zrównoważonego zarządzania projektami związanymi z energią. Jest to korzystne zarówno dla środowiska, jak i dla ekonomicznej efektywności projektów energetycznych. 
 
Renpro to nowoczesna firma oparta o doświadczeniu oraz umiejętności jej pracowników i partnerów.
W codziennej pracy korzystamy z tysięcy danych pochodzących z rynków energii, prognoz pogody oraz rzeczywistych danych meteorologicznych w celu tworzenia prognoz i analiz wspierających zarządzanie źródłami wytwarzania oraz magazynami energii elektrycznej.
 
Renpro udostępnia wytwórcom OZE zarządzanie wytworzoną energią elektryczną w czasie rzeczywistym z uwzględnieniem warunków pogodowych i handlowych. Właścicielom magazynów oferujemy unikalne rozwiązania optymalnego sterowania pracą magazynów w celu wykorzystania arbitrażu cenowego, usług systemowych i innych rozwiązań rynkowych. Renpro posiada unikalne doświadczenie w zarządzaniu pracą największych w Polsce bateryjnych magazynów o mocy 6 MW i pojemności 12 MWh.
 
Optymalizator Renpro to dedykowana platforma informatyczna umożliwiająca agregację danych z tysięcy punktów poboru energii bez względu na ich wielkość i rodzaj. Platforma  wspomaga decyzje handlowe realizowane w ramach grupy bilansującej Renpro, w której uczestniczą wszyscy wytwórcy i odbiorcy energii elektrycznej współpracujący z nami.
czytaj więcej
źródło: https://hydro.ioze.pl/

Renpro w liczbach​

Istniejemy na rynku od

0

lat

Zatrudniamy

0

pracowników

Współpracujemy z

0 +

klientami

Obsługujemy

0 +

instalacji OZE

Nasze lokalizacje

Szczecin

Realizacja projektów inwestycyjnych
związanych z OZE.

ul. Małopolska 43 70-515 Szczecin

Wrocław

Obrót energią oraz zarządzanie magazynami energii elektrycznej.

ul. Ślężna 104 lok. 2B 53-111 Wrocław

Grudziądz

Biuro obsługi klientów odbiorców końcowych i wytwórców OZE.

al. Królowej Jadwigi 1 86-300 Grudziądz

Gdańsk

Projektowanie oraz komercjalizacja usług dodanych dla obrotu
energią elektryczną

adres wkrótce
Zielona energia

Energia elektryczna bez emisji CO₂

Mix energetyczny Renpro składa się w 97% z OZE. 

Renpro zajmuje drugie miejsce w Rankingu śladu węglowego.

Mix energetyczny Renpro składa się w 97% z OZE. 

Renpro zajmuje drugie miejsce w Rankingu śladu węglowego.