O nas

Poznaj nas bliżej

Doświadczenie

Jesteśmy na rynku już od 17 lat. Od samego początku stawiamy na prężny rozwój firmy: prowadzimy projekty inwestycyjne, realizujemy własne inwestycje oraz dodajemy do naszej oferty nowe punkty. Przez te lata, dzięki naszej wytężonej pracy oraz dużemu zaangażowaniu, zdobyliśmy silną pozycję na rynku, rozpoznawalną markę oraz opinię solidnego partnera biznesowego.

Inwestor, deweloper, dostawca energii elektrycznej

Występujemy zarówno w charakterze inwestora, realizując własne projekty, dewelopera prowadząc projekty inwestycyjne dla inwestorów oraz sprzedawcy dostarczającego energię elektryczną.

Dzięki temu mamy większe doświadczenie oraz szerszy wgląd w prowadzenie projektów inwestycyjnych i kontraktów. Lepiej też rozumiemy problemy, z jakimi spotykają się inwestorzy i klienci, co bezpośrednio przekłada się na jakość naszych usług i charakter współpracy z kontrahentami.

Zespół profesjonalistów

RENPRO, to zgrany zespół doświadczonych profesjonalistów. W naszych szeregach są planiści, urbaniści, inżynierowie oraz managerowie projektów i sprzedaży.

To daje pewność naszym kontrahentom, że ich projekty inwestycyjne jak i założenia dotyczące sprzedaży lub zakupu energii elektrycznej będą profesjonalnie przeprowadzone.

Polski kapitał

Jesteśmy firmą z w pełni polskim kapitałem, dzięki temu wspieramy polską gospodarkę.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności .